Сегодня в смт Гвардійське 19.04.2024

Зінченко допоміг "Манчестер Сіті" здолати клуб Ярмоленка

У Манчестері на стадіоні "Етіхад" завершився стартовий матч 26-го туру англійської Прем'єр-ліги "Манчестер Сіті" - "Вест Гем Юнайтед". Підопічні Хосепа Гвардіоли здобули перемогу з рахунком 2:1.
Рахунок був відкритий на 30-й хвилині матчу - навіс півзахисника господарів Кевіна Де Брейне ударом головою з меж воротарського замкнув захисник Рубен Діаш.
Гості ще до перерви, на 43-й хвилині, змогли відігратися - на простріл захисника Владіміра Цоуфала пішов Джессі Лінгард, удар у якого не вийшов, однак м'яч прилетів прямо до нападника Майкла Антоніо і той майже з лінії воріт підправив його в ціль.
На 68-й хвилині захисник "городян" Джон Стоунс ударом в дотик з меж штрафної відправив м'яч точно в ціль, замкнувши простріл Ріяда Мареза. Передачу Марезу віддавав Олександр Зінченко.
"Манчестер Сіті" в 26 матчах набрав 62 очки і впевнено займає 1-е місце в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги сезону-2020/2021. "Вест Гем Юнайтед" (45) - на 4-му місці. У головних переслідувачів "городян" - "Манчестер Юнайтед" і "Лестер Сіті" - по 49 очок.

Українець Олександр Зінченко відіграв свій 12 матч в чемпіонаті. У минулому сезоні у нього було 19 матчів у складі "Сіті". Андрій Ярмоленко із "Вест Гему" продовжує заліковувати травму.